Oğul Ticaret Plastfor Plastik ve Panel Çit Sistemleri

Mayıs 2009’da Otomotiv sektöründe faaliyete başlayan Oğul Ticaret Plastfor Plastik ve Panel Çit Sistemleri günümüze kadar ki dönemde aktif bir çalışma ve hizmet anlayışı ile özellikle parça imalatı konusunda kendisini sürekli geliştirmiştir. Bu gelişim sürecinde plastik yedek parça üretimlerinin yanı sıra, 2011 yılında farklı alanlarda ihtiyaç duyulan ve çok amaçlı kullanılabilecek bağlantı düzeneklerinin imalat ve pazarlamasını yapmaya başlamıştır. Bu bağlantı düzenekleri için en iyi örnekleri; park sınırlandırmaları, ev bahçe çit sistemleri, yol kenarlıkları, özel alan tel örgü sistemleri ve çeşitli panel çit sistemleri ile sıralayabiliriz.

Türkiye’deki çeşitli kurum, kuruluş ve şahıslara hizmet veren bir firma olarak; Akdeniz, Güney Anadolu, Doğu Anadolu bölgelerinde aktif bir şekide pazarlama faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Hizmet kapsamında, sektörde her daim ihtiyaç duyulan kaliteyi sağlamayı hedefleyen bir anlayışa sahip firma, sunmuş olduğu ürün ve hizmetlerinde dayanıklılık, tasarım seçenekleri, müşteri talepleri gibi unsurları göz önünde bulundurmaktadır. Ayrıca ilgili ürünlerin alıcılar açısından en maliyetli bir şekilde pazarlanmasını amaçlamaktadır.

Günümüzde plastik teknolojisi artık gelişiyor Oğul Ticaret Plastfor Plastik ve Panel Çit Sistemleri bu gelişime ayak uyduran bir üretim, hizmet ve pazarlama anlayışına sahiptir. Bu doğrultuda son kullanıcıya her daim yeni plastik teknolojileri ile üretilmiş olan ürünleri sunar. PLASTFOR marka kalitesi güvencesiyle tüm Türkiye’ye sunulan hizmet ve ürün çeşitleri her daim geliştirilmektedir. Firma, alanında en iyi çözümleri üreterek, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışına sahiptir.

İSO belgesi
plastfor-plastik-cit