24 Mart 2016

Helezon Örgü Tel Çit Telleri ve Tel Fiyatları

Helezon-orgu-citHelezon örgü, panel çit sistemleri arasında en fazla tercih edilen modellerden birisidir. Tercih sebepleri arasında metre başına düşen fiyatın, diğer çit sistemlerine kıyasla daha uygun olmasıdır. Bununla birlikte özellikle farkı plastik çit sistemleri ile kıyaslama yaptığımızda daha iyi bir şekilde görebiliriz. Helezon örgü kendisine has bir modeli var. Bu model bir tel örgüyü ülkemizde özellikle bahçe ve tarla gibi alanların çevrilmesinde kullanıldığını görebiliriz. Fakat bu alanlar için kullanımı sınırlandırmak doğru olmaz. Çünkü bu tel örgü modeli aynı zamanda farklı özel alanlar, tehlileki ve girilmemesi gereken alanların çevrelerinin çevrilmesinde de kullanılabilmektedir. Yapısı gereği insanların veya hayvanların büyük kısmının bu çitleri aşması pek mümkün değildir.

Helezon Örgü Çit

Helezon örgü olarak tanımlanan bu çit sisteminin yapısını biraz daha incelersek, oldukça sık bir zincirleme yapısı olduğunu görebiliriz. Kalın tellerden oluşan bir örgü modeli ve bu modelin oluşturduğu aralıklar aynı zamanda insan engeli olabilmektedir. Helezon örgü çit modelinin bir diğer önemli özelliği ise üst kısmının dikenli teller ile çevrilebilir olmasıdır. Bu tamamen alıcı veya kullanıcının tercihine kalmıştır. Fakat özellikle güvenliğin daha önemli olduğu özel alanların korunmasında dikenli teller büyük önem arz etmektedir. Söz konusu helezon örgü modeli olunca, dikenli telleri sabitlemek ve monte etmek de oldukça kolaydır. Bu aynı zamanda aşılması çok zor bir engeli ifade eder.

Örgü çit modeli satın alırken dikkat etmeniz gereken ise telin hangi tür malzemeden yapıldığıdır. Bazı üreticiler daha uygun fiyatlı bir satış gerçekleştirebilmek için atık plastik malzeme olarak tanımlanan malzeme ile oluşturulmuş telleri piyasada satışa sunmaktadır. Bunlar hem daha uygun fiyat olur ancak dış koşullara karşı dayanıksızdır. Örneğin aşırı soğuk veya aşırı sıcak havada bile zarar gördüğünü söylemek mümkün.

Bizler size Plastfor marka kalitesi ile uzun yıllar boyu kullanabileceğiniz helezon örgü çit telleri ve farklı plastik çit modelleri sunmaktayız. Marka kalitesiyle tanıştıktan sonra memnun kalarak kullanacaksınız. Fiyatlar ise oldukça uygundur. Tüm Türkiye için hizmet vermekteyiz. Sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Genel , , ,